Pazarlamatik nedir?

Pazarlamatik yeni nesil pazarlama sistemidir. Hedef müşteri pazarını bulur, ürün ve hizmetlerinizi pazarlar. Zaman ve insan gücü harcamadan hedef müşteri kitlenize en ekonomik yollardan ulaşmanızı sağlar. Siz diğer işlerinizle uğraşırken o sizin için çalışır. Birçok insanın işini o tek başına yapar gece gündüz çalışır sizi milyonlara pazarlar.

Ne işe yarar?

Teknolojinin hızla büyümesi ile ticarette geleneksel şeklini değiştirerek teknolojiyi kullanmaya başlamıştır. Pazarlama sistemleri, satış sistemleri, tanıtım sistemleri tamamen değişmiştir. Pazarlamatik bu değişikliğe ayak uydurmanız için pazarlama sistemleri sunmaktadır. İnternet üzerinden Pazar oluşturmanızı sağlar ve oluşturacağınız pazara ürün ve hizmetlerinizi pazarlamanızı sağlar.

Nasıl çalışır?

Üç farklı özelliği ile kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlar. Bulur, tasarlar, pazarlar. Milyarlarca web sayfalarını tarayarak sizin pazarınızı bulur, kolay bülten tasarım editörü ile istediğiniz kampanya bültenlerinizi tasarlar, güçlü altyapısı ile pazarınıza hızlıca ulaşmanızı sağlar.

Avantajları nelerdir?

Birçok avantajı bulunmaktadır, en ekonomik şekilde milyonlarca pazara ulaşmanızı sağlar, hızlıca ürün ve hizmetlerinizi milyonlarca insana kolayca tanıtım olanakları sunar.

Mail nasıl toplarım?

Mail toplama programını bilgisayarınıza indirin ve kurun. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra dilediğiniz kelimede, sektör el, bölgesel arama yapabilirsiniz. Milyarlarca web sayfalarını tarayarak aradığınız kelimedeki mail adreslerini toplar ve listeler.

Ne kadar mail adresi toplayabilirim?

Sınırsız mail adresi toplayabilirsiniz, toplama sınırınız veya program kullanma süreniz bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar mail adresi toplayabilirsiniz.

Toplu mail nasıl gönderebilirim?

Size özel mail adreslerinizi Pazarlamatiğe ekleyerek kendi kişisel mail veritabanınızı oluşturabilir, bültenlerinizi düzenleyerek istediğiniz grup ve ya kişiye toplu mail gönderebilirsiniz.

Ne kadar mail gönderebilirim?

Günlük 10.000 mail gönderimi yapabilirsiniz. Günlük daha fazla gönderim için gönderim planlarınızı değiştirerek günlük 100. 000 gönderime kadar çıkabilirsiniz.

Gönderim kotam var mı?

Pazarlamatik programını alırken hediye olarak 100.000 gönderim kotası verilmektedir. 100.000 gönderim kotanız bittikten sonra ihtiyacınız olan gönderim kotasını kolayca hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Günlük gönderim kotam nedir?

Günlük 10.000 mail gönderimi yapabilirsiniz. Günlük daha fazla gönderim için gönderim planlarınızı değiştirerek günlük 100. 000 gönderime kadar çıkabilirsiniz.

Günlük gönderim kotamı yükseltebilir miyim?

Evet, günlük gönderim planınızı değiştirerek, günlük gönderim kotanızı yükseltebilirsiniz.

100 Bin olan disk alanımı genişletebilir miyim?

Evet, veritabanınıza 100.000 mail adresi kayıt edebilirsiniz. Kayıt ettiğiniz mail adreslerini dilerseniz bilgisayarınıza aktarabilir veya 100.000 olan veritabanı planınızı değiştirerek yükseltebilirsiniz.

Gönderdiğim mail adresleri spama düşer mi?

Pazarlamatikte mail gönderimleri mail standartlarına göre planlanmıştır. Pazarlamatik güçlü altyapısı ile ve profesyonel ekibi ile %99 spam riski bulanmamaktadır.

Mail adresleri toplamak yasal mı?

Program aracılığı ile toplanan mail adresleri kişilere açık mail adresleridir, web sayfaları üzerinde kişilere açık mail adresleridir. Toplanmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Toplu mail gönderim yasal mı?

Toplu mail gönderimi şartlara uygun şekilde gönderildiği zaman yasaldır. Bkz. Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı

E-Bülten nasıl hazırlarım?

Pazarlamatik bülten hazırlama editörü ile kolayca bültenlerinizi hazırlayabilirsiniz, dilerseniz bülten örneklerini kullanarak hazırlayabilirsiniz, dilerseniz sıfırdan kendi bültenlerinizi oluşturabilirsiniz veya tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz.

E-Bülten tasarımlarında tasarım desteği veriyor musunuz?

Evet, tasarım ekibimizden sürekli tasarım desteği alabilirsiniz mesai saatleri içerisinde size destek olabilecek tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz.

Destek veriyor musunuz?

Evet, sınırsız ve süresiz destek hizmetimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Teknik ve tasarım konusunda sürekli destek alabilirsiniz.

Kullanım kılavuzları var mı?

Evet, kullanımla ilgili kullanım kılavuzlarımız bulunmaktadır, kullanım kılavuzlarımıza programlar üzerinden veya http://yardim.pazarlamatik.net adresinden erişebilirsiniz.

Pazarlamatik hangi firmanın?

Pazarlamatik KMK Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Lisanslı ürünüdür. Bkz. www.kmk.net.tr

Pazarlamatik yabancı mı?

Hayır, Pazarlamatik Türk yazılım ve sistem mühendisleri tarafından hazırlanmış tamamen Türk sermayesi ve Türk Mühendisleri tarafından oluşturulmuş bir programdır.

Gönderim raporları alabiliyor muyum?

Evet, gönderim raporları alabiliyorsunuz, gönderim tarihleri, okundu okunmadı gibi raporları kolayca görebilirsiniz.

Geri dönüşüm maili alabiliyor muyum?

Evet, gönderdiğiniz mail’lerden geri dönüşüm mailleri alabilirsiniz. Dilediğiniz mail adresini sisteme tanımlayabilirsiniz ve geri donuşum mailleri o mail adresine gelir.

Tüm bilgisayarlarda kullanabiliyor muyum?

Evet, Tüm bilgisayarlarda ve akıllı cihazlarda kullanabilirsiniz, internet erişimi olan her bilgisayardan kolayca pazarlamatiği kullanabilirsiniz.

Herhangi bir mail sunucu almam gerekiyor mu?

Hayır, herhangi sunucu maliyetine girmeniz gerekmiyor. Tamamen Pazarlamatik altyapısını kullanmaktasınız ekstra maliyetlere girmeden yüksek kalitede e-pazarlama altyapısını kullanabilirsiniz.

Pazarlamatik lisans süresi var mı?

Hayır, lisans süresi bulanmamaktadır, dilediğiniz zaman süresiz kullanabilirsiniz.

Her yıl ödeme yapacak mıyım?

Hayır, lisans ücreti bulunmamaktadır, programı bir sefer satın alırsınız yıllarca kullanabilir, güncellemelerden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

100 Bin gönderimden sonra gönderim yapamayacak mıyım?

Evet, yapabilirsiniz 100.000 gönderim kotanız dolduktan sonra gönderim kotalarınızı yükseltebilir veya ihtiyaç duyduğunuz gönderim kadar kontör yükletebilirsiniz.

Kontör nedir? Ücreti nedir?

Kontör her bir gönderim bir kontördür, mail gönderimlerinizi kontör üzerinden gönderebilirsiniz. Programı satın aldığınızda 100.000 gönderim kontörü ücretsiz yüklenir. Kontör ücretleri kontör paketlerine göre değişmektedir.

Disk alanım dolunca ne yapacağım?

Sistemde kayıtlı mail adreslerinizi bilgisayarınıza aktarabilirsiniz veya disk planınızı değiştirerek veritabanı boyutunuzu yükseltebilirsiniz.

Kredi kartı ile satın alabilir miyim?

Evet, tüm kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Kredi kartına taksit yapıyor musunuz?

Evet, anlaşmalı kredi kartlarına 6 taksit yapılmaktadır.

Garantisi var mı?

Evet, Pazarlamatik ürünü KMK Bilişim Teknolojilerine ait lisanslı üründür, KMK Bilişim Teknolojileri Güvencesi altındadır.

Var olan müşterilerime düzenli bülten gönderebilir miyim?

Evet, var olan müşterilerinize düzenli bülten gönderebilirsiniz.

Var olan müşterilerime Bayram ve özel tebrikler gönderebilir miyim?

Evet, var olan müşterilerinize kişisel bayram ve özel tebrikler gönderebilirsiniz.

Müşterilerime özel tekli mail gönderebilir miyim?

Evet, müşterilerinize özel kişisel mailler gönderebilirsiniz.

Gönderimde hangi mail adresini kullanıyorsunuz?

Gönderimlerinizde sizin özel mail adreslerinizi kullanmıyoruz, pazarlamatik altyapısı kullanılıyor. Sizin belirleyeceğiniz mail adreslerini maskeleyerek karşı tarafa sizin belirlediğiniz mail adreslerini gösteriyoruz.

Kendi mail adresimle gönderim yapabilir miyim?

Evet, kendi mail adreslerinizi karşı tarafa gösterebiliyorsunuz, fakat sistem sizin mail sunucunuzu kullanmadan Pazarlamatik mail sunucuları üzerinden gönderim yapmaktadır.

Web siteme zararı var mı?

Hayır, web sitenize faydası bulunmaktadır, gönderimleriniz web sitenizi ziyaret etmektedir, buda doğal web site ziyaretinizi artırmaktadır bu şekilde web sitenizin arama motorlarında yükselmesine olanak sağlamaktadır.

Demo kullanabilir miyim?

Evet, ücretsiz demo kullanabilirsiniz. http://demo.pazarlamatik.net internet adresinden ücretsiz demo kullanabilirsiniz.

Mail gönderiyorum ama mail geç gidiyor neden?

Aşırı kullanımdan dolayı mailleriniz biraz geç gidebilir, fakat mail gönderimleriniz mutlaka adrese ulaşacaktır.

Birden fazla bilgisayarda mail toplayabilir miyim?

Hayır, birden fazla bilgisayarda aynı anda mail toplayamazsınız.

Topladığım mail adresleri güncel midir?

Evet, topladığınız mail adresleri günceldir. Program web sayfalarını ziyaret ederek aktif sayfalardan mail adreslerini toplar aktif web sayfalarında yayınlanan mail adresleri günceldir ve kullanılmaktadır.

Neden toplu mail göndermeliyim?

Günümüzde en ekonomik ve en hızlı pazarlama kanallarından biri e-bülten sistemidir. Kolayca milyarlarca insana doğru zamanda ulaşmanın en etkin yolu olduğu için toplu mail göndermelisiniz.

Neden mail toplamalıyım?

Pazarınıza en hızlı ve sağlıklı ulaşabilmeniz için hedef kitlenize ulaşabilmek için mail toplayabilirsiniz. Güncel pazarınıza ulaşabilmeniz için aktif sayfaları ziyaret ederek mail toplamanın size büyük faydası olacaktır.

Pazarlamatik ürününü satın almak istiyorum nasıl satın alabilirim?

www.pazarlamatik.net üzerinden online satın alabilir veya 0216 423 22 22 arayarak ürünü hızlıca satın alabilirsiniz.

Ürünü satın alınca ne zaman kullanmaya başlayabilirim?

Ürünü satın alma işlemleriniz tamamlandıktan sonra 1 kaç saat içerisinde sistem altyapınız kurulur ve tarafınıza kullanım bilgileriniz ulaştırılır ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürünü kullanamazsam yardımcı oluyor musunuz?

Evet, sürekli kullanım desteği alabilirsiniz, ücretsiz eğitim programlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Ürünü aldıktan sonra iade edebiliyor muyum?

Evet, Ürünümüzü aldıktan sonra ürünümüz hatalıysa, ürün altyapısında kullanım problemleri varsa ürünümüzü iade edebilirsiniz.

Ürünle ilgili bir kullanım sözleşmeniz var mı?

Evet, Ürünümüzle ilgili kullanım sözleşmesi bulunmaktadır, KMK Bilişim Teknolojileri Türk ticaret kanunlarına uygun altyapıda hizmet ve ürün sunmaktadır.

Ürüne fatura kesiyor musunuz?

Evet, tüm satın alınan ürünlere fatura kesilmektedir, faturasız ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürünü adresime getirip kurar mısınız?

Evet, KMK Bilişim Teknolojilerinin bulunduğu illerde ve ülkelerde ürünü adresinize gelip kurabiliyoruz. Yerinde destek hizmetlerinden ücretsiz faydalanabiliyorsunuz.

Ödemeyi ürün kurulumu gerçekleştikten sonra yapabilir miyim?

KMK Bilişim Teknolojilerinin bulunduğu illerde ve ülkelerde bu isteğinizi gerçekleştirebilmekteyiz.

Buna benzer ürünler var neden pazarlamatiği tercih edeyim?

Pazarlamatik ürünü ve ekibi pazarda 17 yıllık altyapıya ve tecrübeye sahiptir, Pazarlamatik ürünü en yüksek standartlarda altyapıya sahiptir ve sınırsız destek sunmaktadır. Kullanıcı dostu ara yüzleri, performansı ve müşteri memnuniyet garantisi için pazarlamatiği tercih edebilirsiniz.

Daha önceden toplu mail gönderdim faydasını göremedim?

Toplu mail gönderimin birçok ayrıntısı vardır, göndermiş olduğunuz kitle size uygun kitle değildir, göndermiş olduğunuz bülten kurumsal değildir, gönderiminiz sağlıklı bir şekilde adrese ulaşmamıştır. Bunlardan dolayı faydasını görememiş olabilirsiniz. Pazarlamatik sizi hedef müşterinize kurumsal bültenlerinizle kolayca ulaştırır ve yüksek fayda sağlar.

Bende mail adresleri var bunları gönderebilir miyim?

Evet, kendi mail adreslerinize gönderim yapabilirsiniz. Mail adreslerinizi sisteme yükleyerek gönderim yapabilirsiniz.

Gece mail toplayabilir miyim?

Evet, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden mail toplayabilirsiniz.

Mail toplarken bilgisayar başında beklemeli miyim?

Hayır, mail toplarken bilgisayar başında beklemeniz gerekmez. Sistem aradığınız mailleri toplar toplama işlemi bitince kayıt yapmanızı bekler.

Toplu mail gönderirken bilgisayar başında beklemeli miyim?

Hayır, mail gönderirken bilgisayar başında beklemeniz gerekmez. Sistem göndermek istediğiniz maillere otomatik olarak gönderim yapar gönderim bitince size gönderim hakkında bilgi sunar.

Bülten hazırlarken mobil uyumlu nasıl yapabilirim?

Bülten şablonları mobil uyumludur, siz içeriklerinizi hazırlayın sistem şablonları otomatik olarak standartlara uygun hazırlayacaktır.

Ürün kullanımı ile ilgili eğitim alabiliyor muyum?

Evet, Pazarlamatik ile ilgili ücretsiz kullanım eğitimleri alabilirsiniz, dilediğiniz zaman eğitim programlarına katılabilir ve eğitim alabilirsiniz.